Przypominamy o programie...

... telewizyjnym, tym razem. W najbliższy poniedziałek TVN Turbo pokaże, co w pocie czoła nagrało podczas rajdu w Gliwicach. Jak ktoś posiada te obrazki w telewizorze, to właśnie w poniedziałek (20.06) o 22.00 może sobie pooglądać. O czem jeszcze dwa słowa poniżej.

Ze światowych mediów, poza tiviturbo, o zawodach przypomnieli także nasi holenderscy koledzy z teamu X-Bionic. Że startowe i że Łukasz z Irkiem wygrali. Miejscowi zawodnicy nie bardzo się cieszą,

że akurat taki team ma przyjechać do Holandii na zawody. Chyba nie lubią być bici... Co przeczy pogłoskom, jakoby praktyki S-M były na zdegenerowanym Zachodzie szczególnie popularne.

Wracajmy jednak na nasze podwóreczko - czyli do turbotelewizji. Program ma mieć 30 minut, co w praktyce przełoży się pewnie na 24 minuty relacji w porywach. Ale pewnie sytej... Bohaterami tejże będą Krystian Herba i Remik Walaszczyk, którzy w Gliwicach startowali w barwach "Pojechanego łikendu". Remik miał już za sobą wcześniej przygodę w "Selekcji", zaś Krystian to znakomity trialowiec i rowerowy showman - czego dowody dał podczas pokazu, zorganizowanego po pierwszym dniu ścigania.

Chłopaki spisali się świetnie, zajmując 10. miejsce w generalce i 6. w kategorii M. Jak wypadną w telewizorze - przekonamy się w poniedziałek... Gdyby ktoś, przypadkiem oczywiście, zauważył, że program znienacka znajdzie się gdzieś w sieci - na przykład na YT - proszę nas powiadomić. Potępimy z całą stanowczością. I wytkniemy nieubłaganym palcem, podając link.

Komentarze

85.221.229.147

Bardzo fajny reportaż i nawet kilka razy gdzieś tam mignąłem :)

Najbardziej podobała mi się zapowiedź - "... rajd wymagający nadludzkiej kondycji i wytrzymałości" :) Okazało się, że jesteśmy nadludziami :D