Mapy i wyniki...

... Rajdu Miejskiego 360° Gliwice 2011 są już dostępne w odpowiednich zakładkach rajdowego menu: Mapy, Wyniki. Reklamacje można zgłaszać na naszym forum, pocztą elektroniczną do Igora lub w inny dostępny sposób (np. ogłoszenia w Monitorze Polskim). Termin reklamacji - jak najszybciej, czyli dopóki duch rajdu unosi się w powietrzu.

Życzę miłego oglądania.

Komentarze

85.221.229.147

Generalnie rajd mi się podobał super mega bardzo :) Podobnie jak same Gliwice i chciałbym podziekować organizatorom za fajną zabawę.

Jeśli miałbym się dopatrywać jakichś błędów to troszkę zdenerwował mnie punkt 3 w sobotę. Kółeczko na kościele, opis "drewniany kościół" a punkt stał na ulicy jakieś 40m za bramą tegoż kościoła. Niestety zdążyliśmy obiec ów kościółek dwukrotnie i wystraszyć trochę księdza i ministrantów wbiegając do zakrystii. Niby to jakieś 5 minut ale zawsze...

No i byćmoże byłoby niezłym pomysłem, żeby przy punktach z zadaniami specjalnymi napisać ile mniej więcej średnio wykonanie takiego zadania będzie zajmować. Opcji było parę, można było pobiec najpierw na wieżę (1-2min), spinning (2min) albo puzzle (5min). Niestety wybraliśmy najgorzej i kolejne 20min uciekło, a była to pewnego rodzaju loteria.